„Origanic Farms“ – vieta, kur daug dirbama, kad išsipildytų svajonės

Mūsų ūkininkavimo istorija prasidėjo tada, kai mes to dar nežinojome, net nenujautėme.

Mes – Lienė, Ričardas ir mūsų vaikai – buvome tipiški miestiečiai. Nuo vaikystės lakstėme ant miesto grindinio. Mylėjome miestą. Dirbome mieste. Visi mūsų draugai buvo mieste. Visas mūsų gyvenimas vyko miesto ritmu, buvo persmelktas miesto atmosferos, pripildytas miesto garsų bei galimybių.

Tačiau giliai viduje brendo troškimas gyventi už miesto ribų. Kada nors. Nieko daugiau. Kol vieną dieną širdis prabilo – ji pradėjo smarkiau daužytis, nebetilpo krūtinėje, tiesiog ginė į kelionę pasidairyti po Latvijos kaimus.

Viskas buvo kaip filme. Gražią, saulėtą gruodžio dieną slidžiais, užsnigtais keliais mes privažiavome iki sodybos „Karotītes“ (liet. „Šaukšteliai“). Buvo 2015 m. gruodis. Mašinoje buvo tylu, vaikai snaudė, buvo popiečio miego laikas. Mes su Ričardu išlipome iš mašinos. Kadangi bendravome tik akimis ir šypsenomis, apėmė žodžiais neapsakomas jausmas. Jautėmės kaip namie. Ši diena visiems laikams pakeitė mūsų gyvenimus“, – Lienė ir Ričardas.

Nuo 2015 m. ir toliau klausydami širdies balso, pamažu mokydamiesi iki tol nemokėtų žaidimo taisyklių, mokydamiesi iš klaidų ir eidami toliau visiškai nežinoma kryptimi, sukūrėme pirmąjį Baltijos šalyse ūkį, kur, įgyvendinant visą vištų auginimo ciklą, pagaminama ypač švelni mėsa.​

Ekologiniame ūkyje „Origanic Farms“ daug dirbama, kad išsipildytų svajonės, šeimos ateitis, kuri reikalauja pastangų, rūpinimosi, pagarbos ir meilės. Mes mylime savo žemę. Mes mėgstame savo darbą. Mes didžiuojamės savo produkcija, kurią galime patiekti savo klientams.

Klausydami širdies balso, atėjome į vietą, kur dirbame ir pildome svajones.

Ką mes darome?

Mes auginame vištas. Džiaugiamės savo mėgstama veikla. „Origanic Farms“ – tai ekologinis ūkis Tukumo savivaldybės Irlavos valsčiuje, kur nuo 2015 m. auginame vištas ir gaminame ekologišką vištieną. Esame ekologinis ūkis, turintis sertifikatą – vištas lesiname 100 % ekologišku lesalu, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra čia pat, Latvijoje, iškulti ekologiški grūdai.

Didžiuojamės daugybe nuolatinių klientų, kurie vertina mūsų produktus ir rekomenduoja juos kitiems!

Kaip mes tai darome?

Mūsų tikslas – užtikrinti tvarią aukštos kokybės, sveikos ekologiškos vištienos gamybą (ne siekti didžiausio pelno), tausoti aplinką, įskaitant augalus, gyvūnus, dirvožemį, vandenį ir orą, užtikrinti aukščiausius vištų laikymo standartus. Taip pat mūsų vištos gyvena ramiai, nes kuo mažiau streso – tuo geresnė mėsa. Mes užtikriname tokias sąlygas, kurioms esant vištos gali pajudėti, gryną orą, sveiką lesalą ir ramią aplinką. Ekologiškai auginamos vištos kiekvieną dieną vaikšto gryname ore pievoje ir gauna saulės spindulių. Vištos laikomos šiltose, erdviose patalpose, jos gali ir pabėgioti, ir patupėti.

Kodėl ekologiška?

Skonio žinovai įsitikinę – ekologiška vištiena skanesnė, jos skonis išraiškingesnis, sodresnis – juk mėsos skoniui įtakos turi tai, ką lesa vištos.

Mūsų vištos lesinamos Latvijoje iškultais ekologiškais grūdais. Kuo geresnis ir natūralesnis lesalas, tuo skanesnė mėsa.

Ekologiniame ūkyje nenaudojami antibiotikai, cheminės gydymo priemonės, augimo stimuliatoriai arba kitos nenatūralios medžiagos, kuriomis siekiama padidinti produkcijos kiekį.​ Jūs būsite saugūs, nes mūsų ekologiška vištiena yra visiškai natūrali. Ekologiškos vištienos skonis yra grynas. Dėl jo intensyvumo užtenka mažesnės mėsos porcijos. Svarbu, kad vištos auga gamtos ritmu, nieko neskubinant, todėl ekologiškos vištienos skonis yra šviežias, sodrus, niuansuotas, nes višta spėja užaugti ir subręsti.

Karotītes Irlavas pagasto ūkio bendrija pasirašė līgumu Nr. SKV-L-2022/510 su Latvijos investicijų ir plėtros agentūra dėl paramos gavimo „Tarptautinio konkurencingumo skatinimo“ renginio, finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo, rėmuose, 2022 m. lapkričio 13 d.

Back to top

Parduotuvių, kuriose galite rasti mūsų gaminių, sąrašas

Locator

Raskite artimiausią parduotuvę

Visos parduotuvės