Naudojimosi sąlygos / nuotolinė sutartis

Naudojimosi sąlygos / nuotolinė sutartis / asmens duomenų tvarkymas

Pateikdami užsakymą internetinėje parduotuvėje www.origanic.lt, vadovaudamiesi Vartotojų teisių apsaugos įstatymo 10 straipsnio pirmąja ir antrąja dalimis, Jūs, kaip vartotojas, ir internetinės parduotuvės www.origanic.ltsavininkas ūkis „Karotītes“, kaip pardavėjas, turite sudaryti civilinę arba nuotolinę sutartį. NUOTOLINĖ SUTARTIS

Šią sutartį sudaro ūkis „Karotītes“, registracijos Nr. 40001017466, oficialus adresas: Latvija, LV-3137 Tukumo savivaldybė, Irlavos valsčius, Sāti „Karotītes“, ir pirkėjas, kuris perka www.origanic.lt internetinėje parduotuvėje. Sutartyje vartojamų sąvokų paaiškinimas:

Pirkėjas: pirkėjas Sutartyje reiškia asmenį, kuris atlieka pirkimą www.origanic.lt internetinėje parduotuvėje. Pirkėjas yra asmuo, kuris perka, neturėdamas komercinių tikslų. Jeigu nesate Pirkėjas Sutartyje apibrėžta prasme, prašome nepirkti! Asmenis, kurie nori įsigyti mūsų siūlomų prekių komerciniais tikslais, prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected].

Nuotolinė sutartis: Pirkėjo ir ūkio „Karotītes“ sutartis savaime sudaroma, kai tik Pirkėjas pateikia užsakymą. Pateikdami užsakymą internetinėje parduotuvėje www.origanic.lt, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinęs (-usi) su šia Nuotoline sutartimi (toliau – Sutartis) ir visiškai sutinkate su Sutarties sąlygomis.​ Sutartimi nustatomi abipusiai įsipareigojimai ir pareigos!

 1. PREKIŲ SIUNTIMAS

Pateikęs užsakymą internetinėje parduotuvėje www.origanic.lt, Pirkėjas nurodytu el. pašto adresu gauna automatiškai sugeneruotą užsakymo patvirtinimą.

Pirkėjas, nurodytu el. pašto adresu negavęs užsakymo patvirtinimo iš internetinės parduotuvės www.origanic.lt, turi susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba skambinti tel. 26391100, kad įsitikintų, jog užsakymas užregistruotas. Darbo dienomis per 24 valandas nuo užsakymo patvirtinimo Pirkėjas nurodytu el. pašto adresu gauna išankstinio apmokėjimo sąskaitą arba pastabas dėl užsakymo vykdymo eigos, arba alternatyvų prekių pasiūlymą tuo atveju, jeigu užsakytos prekės negali būti išsiųstos.

 1. PREKĖS IR JŲ KAINOS

Visos kainos nurodytos su pridėtinės vertės arba kitu mokesčiu.​ Prekės parduodamos kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo metu. Pristatymo kaina yra įskaičiuota į prekės kainą.

 

 1. MOKĖJIMO TVARKA

Atsiskaityti už užsakytas prekes galima banko pervedimu – pervesti sumą į pardavėjo sąskaitą (gavus sąskaitą faktūrą), mokėti banko kortele (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) arba grynaisiais pinigais, gavus pristatytas prekes.

 1. UŽSAKYMO VYKDYMO TVARKA IR PRISTATYMAS
  • Pasiimti siuntą iš paštomato galima bet kuriuo metu, nes lauke įrengti paštomatai prieinami visą parą.

Prekių siuntimas

Pateikęs užsakymą internetinėje parduotuvėje www.origanic.lt, Pirkėjas nurodytu el. pašto adresu gauna automatiškai sugeneruotą užsakymo patvirtinimą. Pirkėjas, nurodytu el. pašto adresu

negavęs užsakymo patvirtinimo iš internetinės parduotuvės www.origanic.lt, turi susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba skambinti tel. 26391100, kad įsitikintų, jog užsakymas užregistruotas. Darbo dienomis per 24 valandas po užsakymo patvirtinimo Pirkėjas nurodytu el. pašto adresu gauna išankstinio apmokėjimo sąskaitą.

 

 1. PIRKĖJO TEISĖS (įskaitant atsisakymo teisę)
  • Pirkėjas turi teisę rinktis ir pirkti prekes internetinėje parduotuvėje origanic.lt tiek būdamas registruotas, tiek neregistruotas klientas.
  • Pirkėjas turi teisę pasirinkti bet kurį iš siūlomų pristatymo būdų.
  • Pristačius prekes, Pirkėjas arba jo paskirtas asmuo patikrina siuntos būklę, taip pat, ar pristatytos prekės atitinka tai, kas nurodyta užsakyme ir lydimuosiuose dokumentuose. Pirkėjui arba jo paskirtam asmeniui nepatikrinus siuntos būklės, pristatytų prekių komplektacijos ir (arba) šiame punkte nustatyta tvarka neužregistravus duomenų apie siuntos pažeidimą, siunta laikoma pristatyta taip, kaip buvo užsakyta, ir tinkamos kokybės.
   • Pirkėjo pretenzijos dėl prekių trūkumų laikomos nepagrįstomis, jeigu atsirado dėl aplaidaus Pirkėjo elgesio (pvz., mechaninių prekių pažeidimų).
   • Pirkėjui pagrįstai pasinaudojus atsisakymo teise, esant brokui arba nekokybiškoms prekėms, visas su prekės grąžinimu susijusias išlaidas apmoka ūkis „Karotītes“.
  • Pirkėjas turi teisę atsisakyti užsakymo, jeigu ūkis „Karotītes“ nesilaiko nurodytų arba negali laikytis pageidaujamų prekių pristatymo terminų.
  • Pirkėjas turi teisę atsisakyti užsakymo ir pristatymo metu, grąžindamas prekes kurjeriui. Jeigu prekių neatsisakoma tuo momentu, kai jos pristatytos, vėliau to padaryti negalima.

5.5. Pirkėjui atsisakius prekių 5.4.1 arba 5.4.2 papunktyje nurodyta tvarka, pinigai už prekes grąžinami per 7 dienas į Pirkėjo banko sąskaitą (tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas)​.

 

 1. PIRKĖJO PAREIGOS
  • Pirkėjo pareiga yra atidžiai susipažinti su Nuotoline sutartimi ir kitomis nustatytomis sąlygomis, taikomomis prekių užsakymui, apmokėjimui, pristatymui ir grąžinimui, ir prisiimti atsakomybę už nustatytų sąlygų nesilaikymą.
  • Pirkėjas, registruodamasis kaip origanic.lt klientas, privalo užpildyti visus nurodytus laukus.
  • Pirkėjas, pildydamas registracijos formą, kurią reikia užpildyti pateikiant užsakymą, privalo pateikti apie save teisingą informaciją.
  • Pirkėjas atsako už pateiktos informacijos teisingumą ir už bet kokias teisines pasekmes, kurios galėtų būti, vienai iš sutarties šalių pateikus neteisingą informaciją.
  • Pirkėjas yra atsakingas už pateiktos informacijos tikslumą. Ūkis „Karotītes“ neprisiims atsakomybės tuo atveju, jeigu Pirkėjo užsakyta prekė nebus pristatyta Pirkėjui dėl pateiktos netikslios informacijos.
  • Draudžiama: Pirkėjams ir kitiems internetinės parduotuvės origanic.lt lankytojams griežtai draudžiama: kopijuoti, išsaugoti, archyvuoti ir publikuoti visas arba dalį www.origanic.ltpublikuotų nuotraukų, taip pat pateikti bet kokią informaciją be nuorodos į www.origanic.lt; naudoti bet kokias automatizuotas priemones, kad įgytų prieigą prie parduotuvės www.origanic.lt serverio informacijos, rinkti, kopijuoti ir kitaip gauti duomenis apie kitus Pirkėjus; imtis netiesioginių priemonių, siekiant blokuoti arba apriboti prieigą prie www.origanic.lt; tyčia sukurti neproporcingą www.origanic.lt IT infrastruktūros apkrovą arba trukdyti sėkmingai www.origanic.lt veiklai; įkelti informaciją, kurioje yra virusų, arba taikyti technologijas, kurios kenkia www.origanic.lt interesams ir turtui, taip pat svetainės naudotojams. Ūkis „Karotītes“ apie minėtų draudimų pažeidimą praneš atitinkamoms įstaigoms, taip pat turi teisę vėliau nesuteikti prieigos prie internetinės parduotuvės www.origanic.lt asmeniui, kuris įtariamas, kad pažeidė draudimus.
 2. ŪKIO „Karotītes“ TEISĖS IR PAREIGOS
  • Ūkis „Karotītes“ savo Pirkėjams siūlo aukštos kokybės prekes. Esant brokui, ūkis „Karotītes“ įsipareigoja grąžinti Pirkėjui jo sumokėtą prekių vertę, taip pat padengti prekių grąžinimo išlaidas.
  • Ūkis „Karotītes“ savo Pirkėjams siūlo patogias pristatymo sąlygas. Jeigu ūkis „Karotītes“ nesilaiko nurodytų prekės pristatymo terminų, atsiprašo Pirkėjo ir suteikia Pirkėjui teisę anuliuoti pateiktą užsakymą.
  • Ūkis „Karotītes“ labai vertina Pirkėjų pasitikėjimą, todėl įsipareigoja užtikrinti aukštą asmens duomenų apsaugos lygį ir be Pirkėjo sutikimo neatskleisti Pirkėjo pateiktos informacijos tretiesiems asmenims.
  • Ūkis „Karotītes“ stengiasi, kad visa informacija apie prekes, jų prieinamumą, kainas ir pristatymą būtų tiksli ir teisinga.
  • Internetinėje parduotuvėje origanic.lt prekės ir kainos pateikiamos informavimo tikslu. Kainų ir prekių pasiūlymai gali būti pakeisti be perspėjimo.
  • Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomos kataloge.
  • Ūkis „Karotītes“ turi teisę nevykdyti užsakymų tais atvejais, kai kyla įtarimų, kad Pirkėjas nėra Pirkėjas šioje sutartyje apibrėžta prasme ir perka prekes komerciniais tikslais.

7.8 Ūkis „Karotītes“ turi teisę pakeisti ir papildyti šias sąlygas ir sutartį. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo internetinėje svetainėje www.origanic.lt momento ir taikomi prekių užsakymams, pateiktiems po pakeitimų paskelbimo.

 1. GINČŲ SPRENDIMO TVARKA
  • Ginčai, susiję su įsipareigojimų vykdymu, sprendžiami derybų būdu. Pirkėjas turi teisę norminiuose aktuose nustatyta tvarka pasinaudoti alternatyviomis ginčo sprendimo galimybėmis, pateikdamas raštišką prašymą ūkiui „Karotītes“, kuriame nurodo:
 2. vardą, pavardę, kontaktinę informaciją;
 3. prašymo pateikimo datą;
 4. ginčo esmę, reikalavimus ir jų pagrįstumą.

Prašymas siunčiamas el. paštu liene@karotītes.lv

Atsakymas bus pateiktas per 7 darbo dienas.Back to top

Parduotuvių, kuriose galite rasti mūsų gaminių, sąrašas

Locator

Raskite artimiausią parduotuvę

Visos parduotuvės