VAIZDO TINKLARAŠTIS

Kviečiame visus mūsų esamus ir būsimus klientus pasižvalgyti po mūsų ūkį „Origanic Farms“ ir susipažinti su jo kasdienybe ir mūsų šeima!

Pradėjome kurti vaizdo tinklaraštį – kol kas jis anglų kalba, nes norime apie save papasakoti kuo platesnei auditorijai. Tikimės, kad kalbos barjeras nesukliudys perteikti ypatingą ūkio „Origanic Farms“ aplinką, kuri įamžinta vaizdo įrašuose. Čia esame mes tokie, kokie esame, ir mėgstantys savo darbą!

Linkėjimai nuo Kalnciemų šeimos

5. epizodas

S01E05

Kartu su mažiausiais „Origanic Farms“ šeimos nariais einame gerai apžiūrėti vištidę, kurioje gyvena viščiukai ir vištos. Epizodo pabaigoje – vienas iš pagrindinių darbų – laukų ruošimas žiemai.

4. epizodas

S01E04

Ar esate matę mūsų avelių šeimyną?

Šiame epizode galima pamatyti ėriukų darželį! Spustelėkite nuorodą ir sužinokite, kaip mums sekasi vasarą.

3. epizodas

S01E03

Šiame epizode parodysime, kaip ruošiame silosą žiemai, Kasparas perkels pernykštį šieną, taip pat ruošime laukus ganymo sezonui. Vaizdo įrašo pabaigoje – naujų avyčių atvykimas į ūkį!

2. epizodas

S01E02

Šioje vaizdo tinklaraščio serijoje suteiksime galimybę susipažinti su labai įdomiu nauju projektu, kurį įgyvendiname – akvapono šiltnamiais. Akvaponika yra pažangus metodas, pagrįstas tuo, kad žuvininkystė ir sodininkystė papildo viena kitą, tačiau pagrindinis dėmesys skiriamas daržovių auginimui be dirvožemio, organinių medžiagų ir azoto turinčiame vandenyje, paimtame iš akvariumo ar žuvų tvenkinio. Kitame epizode galėsite pamatyti, kaip išsirita mūsų viščiukai, o pabaigoje leisimės į trumpą kelionę į Švediją, kur į švedų restoraną pristatome savo gaminius!

1. epizodas

S01E01

AR MUMS REIKIA SAVO VAIZDO TINKLARAŠČIO?
Norime jus supažindinti su mūsų šeimos, gyvenančios ekologinės žemdirbystės ūkyje, kasdienybe! Mes ne tik ekologiškai auginame vištas, bet ir turime laiko kitai veiklai – susipažinkite!

Back to top

Parduotuvių, kuriose galite rasti mūsų gaminių, sąrašas

Locator

Raskite artimiausią parduotuvę

Visos parduotuvės